lumiamain1_1020.0_standard_640.0

Moje oblíbené aplikace pro WP7.5

Rozhodl jsem se uspořádat seznam mnou oblíbených aplikací pro mobilní systém Windows Phone 7.5. Aplikace už dlouhodobě používám a opravdu se mi hodí a bez některých se už v telefonu vůbec neobejdu. Pokud tedy jste taky vlastníci telefonu se systémem Windows Phone 7.5, můžete najít i nějakou aplikaci, kterou ještě třeba neznáte.

WMM SMS Zdarma

Jedná se o českou aplikaci která je zdarma.
Užitečná aplikace pro odesílání SMS zdarma na všechny operátory. Jde o klasické odesílání SMS zdarma z internetu, akorát máte vše krásně zakomponované do aplikace, čísla lze vybírat přímo ze seznamu. Jediná otravná věc může být nutnost vždy opsat kontrolní kod před odesláním SMS.

System Information

Aplikace je v Angličtině a je zdarma.
Aplikace díky které se dozvíte veškeré informace o svém telefonu, tedy jak dlouho je spuštěný, od kdy byl zapnutý, jaký je jeho název, přesný čas, volné místo či zabrané místo, možnost uložit informace do souboru a poslat na email, a spousta dalších užitečných informací.

Počasí

Jedná se o českou aplikaci která je zdarma.
Aplikace která by měla být asi součástí každého chytrého telefonu, a to počasí. Velmi pěkná a obsáhlá aplikace s počasím, kde se dozvíte aktuální počasí na místě, kde se zrovna nacházíte a i předpověď na 5 dní do předu. Je možné umístit živou dlaždici na hlavní stránku a tak mít veškeré potřebné informace ihned k dispozici.

Svátky

Jedná se o českou aplikaci která je zdarma.
Další aplikace, která by neměla v telefonu chybět. Jedná se o aplikaci od stejného vývojáře, jako předchozí Počasí. Tudíž i zde je možnost umístění živé dlaždice. Program vám také hlásí, zda dané jméno máte v adresáři a tím vás upozorní, že má někdo z vašich přátel svátek. Velmi pěkná a užitečná aplikace.

Fantasia Painter Free

Aplikace je v Angličtině a je zdarma.
Velmi kvalitní a propracovaný editor fotografií. Bez tohoto programu už se v telefonu opravdu neobejdu. V této verzi zdarma máte na výběr neskutečný počet nástrojů, se kterými lze upravit své fotografie a to do takového výsledku, že to od editace ve Photoshopu nerozeznáte. Velice doporučuji!

Network Dashboard

Aplikace je v Angličtině a je placená (21 Kč).
I bez této aplikace bych se už asi neobešel. Jedná se o dlaždice s rychlým spuštěním k daným funkcím telefonu. Ačkoliv se jedná o placenou aplikaci, zcela jistě si vystačíte s tou zkušební. Používám ji právě ve zkušební verzi a na hlavní stránku jsem si umístil právě dlaždici s WIFI. Takže nyní stačí, kdy si vyberu tuto dlaždici a ta mě hned přesune do wifi, kde si jí ihned zapnu. Odpadá tedy zdlouhavá nutnost chodit do nastavení. Doporučuji!

Navigation Czech

Aplikace je kompletně v češtině a je placená (662,99 Kč).
Možná se divíte, proč sem dávám tak drahou aplikaci. Není divu že je drahá, jde totiž o navigaci s českými podklady a kompletní češtinou. Jedná se o opravdu skvělou aplikaci, kterou jsem si hnedle oblíbil. Jel jsem podle ní autem už nespočet krát a vždy jsem dorazil do místa určení zcela bez problému. Možná se budete divit, ale tuto aplikaci nemusíte vůbec kupovat na to, aby vám fungovala plnohodnotně. Ano, je při prvním spuštění oznámení, že po prvním spuštění naplánování cesty bude aplikace fungovat 30 dní. Jenže pokud nejste v ten moment připojeny k internetu a to jakýmkoliv způsobem, můžete aplikaci hojně využívat jak dlouho chcete. Tímto způsobem mi už navigace funguje několik měsíců a nemůžu si vynachválit. A málem bych zapomněl, jedná se o OFFLINE mapový podklad, který si ze začátku musíte stáhnout. Ze začátku je tedy nutné být připojený k internetu. Potom je ale potřeba jej úplně vypnout.

A to je zatím v této části všechno. Můj seznam nejpoužívanějších aplikací, bez kterých se neobejdu. Doufám, že jsem někomu poradil chytré aplikace a v příštím článku nejspíš bude seznam nejoblíbenějších her na Windows Phone 7.5.

2 Responses

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *