3P6OZBXZ

Star Wars Battlefront 2? Rozhodně ano!

Dnešním prvním říjnovým víkendem nám začala otevřená beta zdarma hry Star Wars Battlefront 2 (2017) od EA. Samozřejmě mi to nedalo, a hru jsem si stáhl a s plnou chutí šel odzkoušet. Vždycky mě série Star Wars nějak přitahovala, ať už v podobě filmu či právě hry. A že herních mutací této kultovní značky není vůbec málo.

Od hry jako takové jsem neměl příliš žádné velké očekávání. První díl této nové série jsem hrál jen zřídka, dohromady tak maximálně 10 hodin. Abych pravdu, moc mě to nebavilo a hra byla sama o sobě tak nějak chaoticky řešená. To se ale o nástupci vůbec říct nedá.

Hra mě opravdu nadchla, jak hratelností tak i grafikou. Ačkoliv co se týče právě té grafiky, očekával jsem asi ještě něco trošku víc. Ano, je to hra opravdu graficky nádherně zpracovaná, ale v některých pasážích mi přijde, že na tom byla graficky lépe jednička. Ale asi jde o názor vkusu. Jen bych rád podotknul, že hru hraj na maximální ULTRA nastavení ve FULL HD rozlišení – zde stojí za poznámku, že na mém stroji mi to běží na maximální 60 FPS zcela stabilně. Což je naprosto úchvatné.

A co se týče té hratelnosti, přijde mi oproti jedničce mnohem lépe zpracovaná a intuitivní. Už mi nedělá takový problém někoho opravdu dobře trefit. Menu je čisté a přehledné. Chválím bedny, které si můžete otevírat za pointy, které získáte hraním. Skvělé! Neboť díky bednám můžete získat různé vylepšení jak pro postavu samotnou, ta i pro zbraně či letouny.

Hra disponuje spousty herními mody, kdy v betě je dostupný pouze malý zlomek. I tak si ale užijete spousty zábavy. Osobně se těším na kampaň pro jednoho hráče. Což mě přivádí k tomu, že díky parádní “open betě” začínám přemýšlet, že si hru pořídím. Každopádně cena kolem 1 500 Kč mě zkrátka ještě chvilku mé mozkové buňky potrápí 🙂

Jako nevýhodu bych označil, že hra je závislá jedině na Originu. Čemuž se ale bohužel u her od EA nedá divit, když nechce být pod diktátorstvím ze strany Steamu (ale osobně bych to uvítal, neboť prakticky žádnou jinou než Steam platformu nepoužívám).

Pokud jste ještě hru Star Wars Battlefront 2 nehráli, rozhodně tak napravte. Hra za to opravdu stojí a myslím si, že EA odvedlo skvělou práci. Snad to do vydání plné hry nějak nepokazí, protože i to bývá u EA zvykem…

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *