youtube-iconsbkgd-fade-1920

Nová YouTube hvězdná pěchota

Určitě každý poslední dobou zaregistroval, že se zobrazují na YouTube nové hudební hity. Jenže nejde o hity v tom kladném slova smyslu, ale spíše se to dá přiřadit k hvězdné pěchotě. Jenže pokud se nad tím ale pořádně zamyslíme, je to vlastně geniální. Udělat ze sebe na internetu největšího trapáka a blba je dneska ten nejjednodušší způsob, jak být slavný. Patří sem například PatCrycheer (Patrik Krajčír) nebo jeho “sestra” NICKY (Nicky Tučková). Tyto dvě osoby jsou z jedné stránky ti nejméně oblíbení na internetu, ale zároveň jsou to ve své podstatě velký géniové.

A proč zrovna géniové? Díky jejich hroznému zpěvu a hudby se stali nejsledovanějším a nejdiskutovanějším videem nejen na YouTube, ale samozřejmě i hromadně sdílené na Facebooku.

PatCrycheer s jeho songem “PRAHA ŽIJE” má od jeho vypuštění na internetu (22.8.2012 – mimochodem na moje narozeniny :() více jak 1 116 500 shlédnutí.

 

Ovšem jeho “sestra” NICKY se songem “RICH BOY” vydané 11.3.2013 shlédlo již více jak 2 165 350 lidí!

A teď si představte, jak dobře se dá takový počet shlédnutí i s lajky zpeněžit na YouTube. Jednoduše geniální nápad na výdělek. Já osobně označuji tyto videa za naprostý odpad, ale jak jsem již psal – jde v podstatě o geniální nápad. Jenom mít tu odvahu a znemožnit se na internetu. Já bych to například nedokázal 🙂

Na internetu je jim podobných mraky a poslední dobou se jich objevuje čím dál tím více. A ne, spousta z nich skutečně nejsou tak blbý, jak si spousta lidí myslí. Jenom jsou dostatečně chytří na to, aby si vydělali nějaké ty $ na YouTube.

Tímto je i tedy zároveň obdivuji, že dokážou ze sebe udělat takové hvězdy, i když jsou pro 90% lidí jenom  pro smích. A ti co to mysleli smrtelně vážně lze říct jen jedno – točte dál 😀

A abych nezapomněl, na internetu už je plno parodií na tuhle dvojku. Jedno nově vydane na NICKY ztvárnil videotvůrce Aik, který relativně dobře odchytil její styl písničky RICH BOY. Na jeho výsledek se můžete podívat sami.

7 Responses

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *