wedoslogo

Hosting WEDOS – Je opravdu tak dobrý?

Tímto článkem bych chtěl k události oslavy 3. narozenin hostingu WEDOS napsat článek, proč vlastně k tomuto největšímu hostingu v ČR přijít. Nehodlám sem spát všemožné blbosti, že takové služby a kvalitu nikde nenajdete, že nic lepšího jak WEDOS neexistuje (i když co se týče ČR, tak skutečně ne), že ostatní hostingy jsou hrozné “shity” atd… Ne, opravdu nehodlám psát předem definované témata, jen abych se co nejvíce zalíbil všemožnými falešnými lichotkami… To si myslím sem vůbec nepatří a není to můj styl. Proto očekávejte článek tak, jak to cítím a jak WEDOS vidím.

Myslím, že pro lidi co pracují s internetovými stránkami či se jinak zajímají o IT nemusím vysvětlovat, co a kdo je hosting WEDOS. Ale přeci jenom pro ty neznalé – jedná se o největší český hosting, který poskytuje webhosting, domény, virtuální a dedikované servery a spousta dalších věcí a to vše za super cenu. Díky svým cenám a kvalitním službám se stal WEDOS během 31 měsíců největší hostingem v ČR. Ano, během pouhých 31 měsíců a myslím si, že to není jen tak. Že to jednoduše potvrzuje kvalitu služeb, které jsou nabízené více-méně za daleko nižší sumu, než za jakou by mohly být.

Eh, teď to asi vypadá že to co jsem psal v prvním odstavci byl nesmysl a teď tady píšu přesně to, u čeho jsem vás ujišťoval že psát nebudu. A abych vám to ujasnil, já nepíšu přesně to, co jsem psal že psát nebudu (heh, to jsem se v tom slovíčkaření zamotal). Píšu přece to, jak to cítím a jak to ve skutečnosti je. Nepíšu žádné lživé informace, prostě jak je to dáno, tak to i píšu.

Ale pojďme se konečně dostat dál a říct si konkrétní výhody, proč přejít či jít do hostingu WEDOS:

  • Vysoce kvalitní služby s garancí profesionálního přístupu,
  • Extra nízké ceny za služby, za které by se dalo účtovat daleko více,
  • Mnoho zkušeností z oboru poskytování domén a hostingových služeb,
  • Milá a ochotná technická podpora,
  • Příjemné uživatelské prostředí plný funkcí a možností nastavení,
  • Nejnovější technologie, které přináší ten nejmaximálnější výkon spojený s profesionální zabezpečením vašeho hostingu,
  • Příjemný WEDOS kolektiv, který jednoduše nikde nenajdete.

To už by asi stačilo, ne? Asi vás už pomalu nudím a kdybych měl opravdu vypisovat úplně všechny klady hostingu WEDOS, byl by to sakra dlouhý článek. A jak jsem po letech zjistil, spousta lidí nerado čte dlouhé články. Prostě jak vidí dlouhý článek, řeknou si že to je pěkná nuda a než to přelouskají, tak to dá na pěkně dlouhou dobu… Já jsem bohužel člověk, co rád píše dlouhé články, nebo chcete-li slohy a nevadí mi dlouhé články. Ale hold každý člověk je jiný a v dnešní době zaujmout mladé lidi čtením něčeho delšího je nadlidský úkol.

Ale to jsem zase trošku odbočil od tématu. Mé zkušenosti s WEDOS osobně nejsou příliš dlouhé, ale dal jsem se slyšet od přátel, kteří již s WEDOS mají dlouholeté zkušenosti a stejně jako já Vám i oni mi psali, proč přejít právě k tomuto hostingu. Původně jsem to nebral tak příliš vážně, defakto jsem to přehlížel protože jsem si říkal, že zas až tak skvělý hosting to být nemůže. No, jak se říká – myslet znamená… Po delší odmlce jsem se nakonec rozhodl si služby WEDOS vyzkoušet, zda skutečně jsou tak dobré, jak mi o nich přátelé říkali. Prostě jsem tomu nechtěl věřit, protože do té doby jsem byl u konkurence a více-méně jsem žádné problémy neměl. Teprve ale až jsem přešel k WEDOS jsem zjistil, co skutečně kvalita je a co je to vlastně nemýt s hostingem problémy. Opravdu, vše co vám tady píšu je pravda a z píšu to z vlastních zkušeností. Dřív jsem u WEDOS působil bez účtu, ale zjistil jsem že díky možnosti “zálohového účtu” je objednávání a prodlužování služeb daleko rychlejší a jednodušší. Přiznávám se, že k založení účtu mě teprve dohnala soutěž s WEDOS k jejím 3. narozeninám. A zjistil jsem, že jsem udělal chybu že jsem si účet nezaložil už dávno předtím…

No, myslím že už vás docela dostatečně nudím a já nevím, co víc tak ke skvělému hostingu napsat. Jednoduše kdo dosud není u WEDOS či nezkusil jejich služby, neuvěří. Opravdu, doporučuji zkusit. Ani už neznám nikoho z přátel, kdo by neměl zkušenost či nepoužíval služby od WEDOS. Přeci jenom, je to největší hosting v ČR a tak je to docela logické, že drtivá většina lidi je právě zde 🙂

Už to opravdu nebudu dál zdržovat. Doufám, že se vám článek líbil a že ho neberete jako komerční, protože to opravdu není… Sdílejte, komentujte a pište své názory a zkušenosti s hostingem WEDOS.

PS: Omlouvám se za případné gramatické chyby – když už se rozepíšu, tak jedu jako stroj a někdy se jednoduše přepíšu…

3 Responses

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *