1470288_10200126189076822_1967918880_n

Rockstar ZERO SUGAR Free Tropical fruit

Po více jak roce se vracím s novou amatérskou recenzí. Po vlně hejtů na mé články o Energy drincích jsem s tím tedy skončil. Nemělo smysl psát něco, když to určitou skupinku doslova na*ralo.  Každopádně na tohle bych svou AMATÉRSKOU recenzi vskutku rád udělal, a tak se tedy i děje.

Rád bych vám zde popsal chuť tohoto Rockstaru, který se nedá běžně sehnat v České republice. Jedině přes eshopy které jsou i u nás v Česku, ale momentálně netuším jestli ho nabízí či nikoliv. Já si tento Rockstar Zero Sugar Tropical koupil v Německu. Sice mě stál 2€, což je docela dost ale stálo mi to za to – co taky chtít za cenu v centru Norimberku v supermarketu Frida 😀

Jak tedy chutná?

Prvně bych rád řekl, že design této plechovky je hodně luxusní a myslím si, že se Rockstaru povedl. Navíc působí tak trošku Vánočně. A nyní konečně už k té chuti. Po otevření se na mě vyvalila vůně prakticky identická s naším českým Rockstar Punched, který je také Tropical – takže to dává trošku smysl. Barva je taková světlejší fialová. Po prvním ochutnání jsem si řekl, sakra to chutná prakticky stejně jako náš Punched. A ano, chuťově je to dost velmi podobné ale liší se to. Jak už je jasné, jedná se o Sugar free a tudíž to není tak sladké, jako v případě Punchedu. Takže bych to trošku přirovnal tu chuť, jako by jsme vzali modrý Rockstar ZERO CARB (který se také v ČR neprodává) a přidali mu příchuť tropického ovoce.

Na závěr

Ačkoliv se jedná o sugar free variantu, na chuti to nijak příliš neubírá a celkově je tento Rockstar dobrý, osobně mi chutná zatím ze všech nejvíce ze série SUGAR FREE. Kdo ale nemá rád verze energyťáků bez cukru, doporučuji raději sáhnout po něčem jiném – jednoduše ten základ sugaru free tam chuťově znát jde.

Hledáte-li profesionální recenze energetický nápojů či jejich přehled, doporučuji navštívit stránky www.energy-drinks.cz. Má recenze je pouze uživatelská či amatérská a nemusí relevantně ukazovat skutečnou chuť tohoto energetického nápoje. Děkuji za pochopení.

 

Příště zhodnotím Rockstar Juiced – Mango + Orange + Passion fruit

Příště vám zrecenzuji další Rockstar, který jsem si koupil taktéž v Německu. Jedná se o Rockstar Juiced s přichutí manga, pomeranče a dalšího ovoce. Na tento energyťák se neuvěřitelně těším, neboť půjde o příchuť kterou jsem ještě nikdy neměl. Budeme ho společně ochutnávat s přítelkyní a tak vám zde napíšu naše společné chutě od tohoto Rockstaru. Takže, doufám že vás budou tyto dvě recenze aspoň ty co Energy nápoje pijí zajímat a třeba si ho podle mé recenze jednou někde koupíte.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *