prezentacew2

Nová podoba blogu + nové projekty

Vítám všechny čtenáře mého blogu! Zase po dlouhé době obnovuji aktivitu na mém blogu a to třeba zcela novým vzhledem. Ten se mi zdá nyní více vyspělejší – dospělejší, modernější a celkově si myslím, že působí lépe na oko. Každopádně stále jde jen o testování, protože mi tu například vůbec nefunguje plugin Lightbox. Ten je zapotřebí k tomu, že když kliknete na obrázek tak se vám neotevře celá nová stránka ale otevře se v okně na pozadí stránky. Zatím jsem tuto věc nevyřešil a pokud se najde někdo, kdo by to dokázal zprovoznit nebo mi poradit – byl bych moc vděčný (třeba by byla i nějaký odměna). Ale to jsem tak trošku zabočil někam jinam, než kam jsem chtěl. Jak jsem psal o několik řádků výše, blog se graficky kompletně proměnil včetně loga. Ještě musím u některých článků obnovit obrázky, neboť po nahrání zálohy se veškeré vložené alba automaticky nenačetla a vrátit copyright, který jsem omylem smazal. Takže to vše musím udělat znova. Ale to už je ta méně důležitá věc.

Nyní k té více zajímavé části a to NOVÉ PROJEKTY. Ono vlastně nepůjde ani až tak o projekty, jako spíš o novou sérii videí a to – Let’s Play a tutoriály na grafiku. Pojďme si tyto dvě záležitosti trošku rozepsat.

  • LET’S PLAY: Abych pravdu řekl, nebude to až tak doslova LP, protože já hry budu chtít jen tak ukázat, pobavit či podobně. Takže to bude jen takové poloviční LP, kde půjde třeba pokaždé o jinou hru a užít si tak trošku “srandy”. Nejenom že to bude takové oddychové pro vás, ale i pro mě. Neboť dělat pořád do jedné věci či podobně už člověka po nějaké době docela unaví. Takže když se budu chtít odreagovat, natočil bych nějakou takovou věc. Ještě nevím, jak bych to celé pojmenoval ale první video už bych chtěl vydat buďto tento týden nebo zcela určitě ten příští.
  • GRAFICKÉ TUTORIÁLY: Jako druhou věcí jsou tutoriály na grafiku, kde bych chtěl ukázat jak vytvořit od naprostého základu například jednoduché ale přesto elegantní, moderní a stylové stránky. Jako v prvním “pilotním” dílu bych chtěl začít tím největším základem – vybrat si moderní písmo a nějaký hezký brush, se kterými se dají vytvořit podstatě spousta věcí. Chci to tedy pojat pro začátečníky či lidi, kteří by se chtěli nějakým způsobem tvořit hezkou grafiku, ale moc jim to nejde. Ale jak často říkám, člověk už musí mít cit pro grafiku. Pokud ho nemá, tak mu ani tutoriál nepomůže.

No a to je asi momentálně úplně vše. Doufám že se vám nová podoba blogu líbí a že se budete těšit na nové projekty stejně jako já – neboť jste si je odlajkovali na Facebooku 🙂

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *