new_youtube_channel

Google prezentuje nové YouTube channely

Dneska (20.2.2013) zpozorovalo spousta lidí, kteří na YouTube nahrávají svá videa, že jim nešel upload a zmizela možnost si upravit svůj vlastní channel (kanál). Samozřejmě za to může Google, který se v tom zase šťoural – aneb přichází nová podoba channelů s jednotným zobrazením na všech zařízeních. To znamená, že ať se budete na svůj či jiný channel dívat na svém telefonu či tabletu, bude vypadat naprosto totožně jako na počítači. Nová grafická podoba channelu nyní pasuje do nového celkového vzhledu YouTube, který nedávno Google nasadil.

Byl to samozřejmě logicky krok, neboť když se změnilo celé YouTube, říkal jsem si kdy dojde na channely, protože to bylo jako pěst na oko. Jenže jsem od toho očekával trošku něco víc, než jaký je výsledný efekt. Přiznám se, že podoba a rozložení stránky Google+ se mi nikdy nějak moc nezamlouvala a nevím, proč najednou na takový styl Google přešel, ale když do takového stylu uděláte i channel… Vznikne z toho prostě striktně jednoduchá stránka s jedním hlavním obrázkem – naprosto to ztratilo veškerou originalitu a individualitu. Ano, můžete si nyní s novou podobou na svůj channel různě umísťovat svůj video obsah – ten ale z toho následně tvoří naprosto nepřehledný balast. Pokud si teda dáte třeba tři “alba” pod sebe, které jsou plná videí. Vše je nahňácané u sebe a prostě se mi to absolutně nelíbí.

Vím, že po čase si na to člověk přeci jenom zvykne, jako třeba na nový YouTube. Ale prostě tohle se mi nezdá jako správný krok k novému vzhledu channelu. Každopádně už brzo si sami budeme moct okusit nový channel, který na nás Google připravuje. Více informací se můžete dozvědět na tomto odkaze: http://www.youtube.com/onechannel

A jaký máte názor na nový channel  vy?

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *