monster+cool1

Monster Rehab a Semtex COOL

V pořadí již čtvrtá recenze energy drinků dostupné v České republice. Tentokrát tu mám nový Monster Rehab, které je velké zklamání a letošní letní hit Semtex COOL. Jelikož jsem napsal jako první Monster, tak si ho i jako první probereme.

Monster Rehab

Od tohoto drinku se očekávalo hodně. Každý, kdo nějakým způsobem energy drinky pije se na něj s nadšeností těšil. Když už na český trh dorazil, bylo to naprosté zklamání. Za ohromnou cenu získáte energy drink, který se dá přirovnat k Nestea čaji, když by jste do něj ještě přilili klasický Monster. No prostě, ve výsledku je ta chuť opravdu šílená a v žádném případě to nesplnilo očekávání, na které se každý z nás těšil. Kromě plechovky tenhle Monster nemá absolutně žádný smysl kupovat, zvlášť za stále přemrštěnou cenu. Z tohoto drinku jsem opravdu zklamaný. Čekal jsem, že když je to od Monsteru, že to bude za něco stát. Ale tohle je opravdu naprostý omyl…

Semtex COOL

Kdežto naopak Semtex COOL, to už je úplně jiné kafe! Dle dalších různých recenzí na internetu jsem zjistil, že chuťově to nebude ničím zajímavé a že to bude klasický Semtex. To já si až tolik nemyslím, protože chuť tohohle Semtexu je doslova lahodná a krásně osvěžující. Dlouho jsem nepil nic tak chutného, jako tento Semtex COOL. Mimo to sem patří samozřejmě i efekt obarvení jazyka, který v tomto případě funguje opravdu zaručeně. Pokud nebudete potom nějakou tu hodinu jíst, klidně vám to vydrží přes noc… Jediné co může odradit je jeho cena, která se pohybuje podstatě ve stejné cenové relaci, jako 500ml plechovky… Ale oproti Monster Rehab bych radši investoval své peníze do tohoto Semtex COOL, který je lahodný a chuťově tisíckrát přívětivější, než Rehab. Výběr je ale samozřejmě čistě na vás…

Suma sumárum, nový a velice očekávaný Monster Rehab je obrovským zklamáním. Kdežto jeho konkurent Semtex COOL, který přišel z nenadání je opravdu lahodný a osvěžující energetický nápoj, který vám ještě obarví jazyk na zeleno!

V další recenzi si ukážeme vzhledově i chuťově velmi zajímavý energetický nápoj od značky, o které jsem psal i tentokrát… Máte se na co těšit.

3 Responses

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *