windowsphone_reinvented_0

Moje oblíbené aplikace pro Windows Phone 8.1

Jsou to už dva měsíce, co jsem si po 4 letech koupil nový telefon. Opět jsem zůstal věrný platformě Windows Phone a pořídil si základní Nokia Lumia 520. Telefon jsem aktualizoval na nejnovější verzi Windows Phone 8.1 a nyní vám opět přináším seznam mých nejoblíbenějších aplikací, které v telefonu používám (staré aplikace naleznete v předchozích článcích – stále některé z nich používám, zde je již ale uvádět nebudu). Pokud tedy jste taky vlastníci telefonu se systémem Windows Phone 8 či 8.1, můžete najít i nějakou aplikaci, kterou ještě třeba neznáte.

 

InstagraphExpense Spy

Jedná se o českou aplikaci která je zdarma.
Díky této šikovné aplikaci můžete mít své finance pod dohledem. Jednoduše si nastavíte svůj aktuální rozpočet a pak už jen přidáváte své výdaje, které můžete řadit do svých kategorií pro přehlednost. Aplikace nabízí i přehledné grafy a různá nastavení. Velice jsem si tuto šikovnou pomůcku oblíbil, protože vždy vím kolik mám přesně peněz.

 

InstagraphFB Pages Manager

Jedná se o českou aplikaci která je zdarma. K dispozici je také verze bez reklam s funkcemi navíc za 40 Kč. 
Pokud vlastníte svojí Facebookovou stránku, bez této aplikace se stěží obejdete. Nabízí psaní statusů, přidávání obrázků i do alb, psaní zpráv, psaní komentářů, možnost sledovat podrobné statistiky a spousta dalších funkcí, které lze běžně dělat na PC.

 

InstagraphLockmix

Jedná se o českou aplikaci která je zdarma. Aplikace ovšem obsahuje tzv. microstransakce – to znamená, že některé funkce v aplikaci jsou placené a můžete si je buďto jednotlivě nebo všechny zakoupit. 
Velice šikovná a bezkonkurenční aplikace, která je o to s větším udivením od českých vývojářů. Díky této aplikaci si můžete přidat na zamykací obrazovku různé widgety, jako je počasí, kalendář, nadcházející události, stav baterky, fotografie, Facebook či Twitter feed a spousta dalších možností, které tato aplikace nabízí opravdu požehnaně. Nastavování widgetů a jejich přidání na zamykací obrazovku je naprosto jednoduché a díky tomu si můžete svojí obrazovku přizpůsobit přesně tak jak potřebujete.

 

InstagraphMapy.cz

Jedná se o českou aplikaci která je zdarma.
Myslím, že k této aplikaci toho moc psát nemusím. Jedná se o klasické Seznamácké mapy, pouze v mobilní podobě. Velká výhoda je kvalitní český mapový podklad s možností offline map – což je ta nejlepší funkce. Nově je k dispozici i mapa Slovenska. Aplikace funguje opravdu svižně a můžete si plánovat trasu jak autem, kolem tak i pěšky. K dispozici jsou i letecké snímky apod.

 

InstagraphSteam Chat

Aplikace je v Angličtině a je zdarma. Obsahuje mikrotransakci, pokud chcete aktivovat notifikace z chatu, je nutné zaplatit zhruba 30 Kč.
Vadí vám, že na Windows Phone není žádný Steam klient? Tato aplikace vám tuto absenci aspoň trochu nahradí. Jedná se o velmi dobře a funkčně zpracovanou aplikaci, díky které si můžete chatovat s přáteli na Steamu. Funguje to bezproblému a není tomu tedy co vytknout. Osobně bych uvítal, kdyby vývojáři vytvořili a stejně dobře funkční alternativní Steam klient pro Windows Phone.

 

InstagraphWMM Jízdní řády

Jedná se o českou aplikaci a stojí 50 Kč.
Jednoznačně nejlepší aplikace pro jízdní řády na Windows Phone. Aplikace si nedávno prošla velkou změnou vzhledu a funkcí, která vše dotáhla prakticky k dokonalosti. Přehledný a hlavně funkční vzhled, kde si snadno zadáte začátek a cíl cesty, čas, přestupy, podrobnosti o spoji, možnost přidat si spoje do oblíbených, možnost nastavit si upozornění či zakoupení SMS jízdenky a spousta dalších funkcí. Jedná se opravdu o hodnotnou aplikaci, která snad nesmí nikomu chybět.

 

Více zajímavých aplikací již v telefonu nemám. Několik aplikací používám i z předchozích článků, takže se můžete podívat i tam a najít další zajímavé aplikace. Nezařazuji zde Facebook, Twitter, Instagram apod., neboť se jedná o všeobecně známé aplikace a je zbytečné, abych je zde vypisoval. V příštím článku se asi budu věnovat pro změnu mým oblíbeným hrám na Windows Phone.

 

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *