LétajícíMoucha.cz

aneb blog jednoho grafika…

Dneškem jsem začal pracovat na úpravě YouTube channelu IPServer, který byl založený 13. 09. 2006 a do dnes na něj ukládám veškerá svá videa. Na tomto channelu najdete i videa od mého nejlepšího kamaráda, když jsme dřív účet používali oba dva společně. Je tam plno videí z GTA San Andreas, což byla v té době velmi oblíbená a rozšířená hra. Mimo to je tam plno videí i z jiných her či jen normální obyčejná videa… Tento channel ale bude čekat v následujících dní velkou renovaci, kde dojde ke změně grafiky, zcela nového intra a jako úplnou novinku i vlastní stránky na adrese www.ipserver.cz, kde najdete vždy výběr toho nejlepšího za posledních 6 let, historii a podobně… Samozřejmě s tím i souvisí přísun zcela nových videí a plánuji také vlog videa. Máte se na co těšit a já doufám, že vývoj tohoto projektu bude probíhat rychle a bez problému. O vývoji vás samozřejmě budu informovat zde či na facebookové stránce.

Logo odkazuje na adresu www.ipserver.cz.

2 komentáře

 1. DaV3.Cz on Červen 13, 2012 10:34 pm

  Ahoj,
  celkem zajímavý článek a musím říct že se hlavně těším na ten nový web.

  Jenom se chci zeptat (jako tvůj fanoušek), jestli bych mohl dát na svůj blog a web reklamu na tebe jako Ingnition a na tvůj blog…

  Radši se tě ptám, neboť se mi tvá práce líbí, a rád bych ji tímto stylem rozšiřoval dále…

  S pozdravem,
  DaV3.Cz

 2. Ingnition on Červen 13, 2012 10:50 pm

  Ahoj,
  neskutečně mě těší, že se ti má práce a úsilí líbí. Samozřejmě budu jenom rád, když uděláš reklamu a dáš dalším lidem vědět o mé osobě. Proti tomu absolutně nic nemám, naopak mě to velmi potěší.

  Ještě jednou děkuji…

Napsat komentář