prezentacew2

Zajímavé statistiky blogu

Nedávno jsem se díval na statistiky mého blogu a našel jsem tam jednu zajímavost, která by některé mohla překvapit. Nebudu to tedy zdržovat a jdu hned k věci.

Vzhledem k tomu že se jedná o blog, neberu návštěvnost denní ale měsíční, protože zde podstatě není nic, co by vedlo k aktivitě sem chodit. Stačí tedy měsíční statistika přístupů. A ta je následujicí:

Statistika přístupů měsíčně

Od poloviny května jsem začal blog psát. Myslím si, že za poslední tři měsíce je počet velmi pěkný a nic nenasvědčuje tomu, že by se návštěvnost gramaticky snižovala. A za to jsem opravdu rád a jsem i rád, že mě lidi čtou – byť zrovna moc nekomentují 🙂

To ale není ta zajímavost a pro někoho překvapení, o které jsem psal na začátku. Jako další věc tu totiž máme “Hledaná slovní spojení”, přes které se člověk dostal na můj blog. Níže se můžete podívat na žebříček, kdy první je ten nejvyhledávanější:

  1. semtex cool
  2. aplikace sms zdarma pro windows phone 7.5
  3. kontrola spuštěných aplikací wp 7.5

Ano, nejhledanější slovní spojení, přes který někdo přišel na můj blog jsou právě články o Energy Drinku, které tolik lidi nemá rádo. Tady lze vidět, že takové články jsou žádané…

Jako další věc tu mám “Hledané výrazy”, přes které byl opět přístup na můj blog. A opět tu mám žebříček třech největších:

  1. 7.5
  2. semtex
  3. cool

Jak už bylo možná jasné, opět tu hrají názvy Energy Drinků. Kdo si tedy myslí, že články o ED jsou zcela zbytečné, k ničemu a že se jedná o bullshit, měl by si prvně zjistit, jaký zájem o tyto články v dnešní době je.

Jedna rada nad zlato: Něž začnete o něčem tvrdit, že je to bullshit jen pro to, že se vám to nelíbí. Zkuste si prvně zjistit, jaký zájem o to je…

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *