Christmas-home-daydreaming-27551844-1280-800

Vánoce za dveřmi

Hej hou, už dlouho zase nebyl žádný článek. Z části je to i tím, že už týden ležím s nějakou chřipkou nebo co to je a nechce odejít… Tak není ani moc nálada něco psát. Každopádně se nám blíží Vánoce, všude už je taková ta vánoční atmosféra a na mnoha místech už i hezky chumelilo. Dokonce i u nás a já neváhal to vyfotit. Na výsledek se můžete podívat níže. Abych pravdu řekl, letos mě nějak ty Vánoce neberou. Nebo nechci říct neberou, ale netěším se na ně tak jako dřív. Už to není tak jak to bývalo a spíš se těším na tu večeři 😀 (Hmm, vypadá to že asi vážně stárnu… :-D). Těším se prostě na tu pohodu a vánoční atmosféru, která sebou doprovází. A jak se těšíte na Vánoce vy? Máte nějaký vysněný dárek, který pod stromečkem čekáte? Pochlubte se do komentářů.

Za necelý týden pojedu s přítelkyní do Vídně na advent a už se opravdu hodně těším. Zcela určitě budu fotit, tak očekávejte nějaké ty fotky a článek se zážitky. Možná budu i natáčet, tak je tu i nějaká šance na video… Ale to se ještě uvidí.

Už nevím co dál psát, snad jen užijte si předvánoční čas a atmosféru. Máme jí tu jen jednou ročně a pokud nás opravdu čeká konec světa, o to víc si těch 15 dní musíme užit! 🙂 Doufám, že brzy napíšu nějaký další plnohodnotný článek o nějakém tématu. Pokud máte nápad na nějaké téma, o kterém bych mohl napsat tak klidně napište do komentářů.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *