LétajícíMoucha.cz

aneb blog jednoho grafika…

Dlouho již nebyl žádný “normální” článek a mě se nyní naskytla příležitost jeden takový článek napsat. V neděli jsme si s přítelkyní udělali procházku k Bubovickým vodopádům. Že o něm slyšíte poprvé? Zkusím vám pomoct menším úryvkem z Wikipedie:

Bubovický potok (nazývaný též BřesniceBřeznice nebo Srbský potok) je vodní tok v Českém krasu, který je ve většině délky v sušších obdobích roku vyschlý. Začíná spojením tří zdrojnic ve vesnici Bubovice. Prochází mezi Doutnáčem Mokrým vrchem, přes Bubovické vodopády, kolem Kubrychtovy boudy a do Srbska, v němž se vlévá zleva do Berounky. Většina délky toku ve střední části spadá do národní přírodní rezervace Karlštejn.

Stejně vím, že spousta z vás je stejně tahle informace ukradená, každopádně jsem vám chtěl ukázat, o čem vlastně tento článek je.

Jak jsem již psal na začátku, udělali jsme si procházku právě k těmto vodopádům, které jsou opravdu nádherné a doporučuji každému, kdo bude mít cestu kolem či podobně se tam zajít také podívat. Jednoznačně to stojí za to, neboť jde o nádhernou přírodní scenérii. Nebudu vás už ani nijak otravovat dlouhým textem a ukážu vám pár fotek, které jsem nafotil. Myslím si, že řeknou mnohem víc než slova…

2 komentáře

  1. _Va[N]ovec_ on Listopad 21, 2012 2:54 pm

    Si nauzaj fotil Ty ? 😀 Pekné

  2. Ingnition on Listopad 21, 2012 4:38 pm

    Jistě že jsem to fotil 🙂 Děkuji.

Napsat komentář