LétajícíMoucha.cz

aneb blog jednoho grafika…

Není co psát…

5 října, 2012 Nezařazené

Už je to delší doba, co jsem nenapsal žádný článek. Je to tím, že není vlastně ani o čem psát a hlavně není ani čas. Série “Jak to celé začalo” se dostala do bodu, kdy je potřeba u dalšího dílu vynaložit mnohem více času, než tomu bylo doposud. A to bohužel nemám. Pokud tedy nebudu počítat tohle, není momentálně nic o čem bych mohl psát nějaký článek. Přes pracovní dny chodím do školy a nebo jsem zaneprázdněný zakázkami v grafice. Víkendy vždy trávím s přítelkyní, takže rozhodně není čas zatím psát něco obsáhlejšího či podobně…

Každopádně jednu informaci bych pro vás přeci jenom měl. Projekt IPServer.cz je řekněme na 50% hotov. Podle původního plánu měli být spuštěny již od 1. října, jenže jak jsem už psal o několik řádků výše, není skoro vůbec čas. Tyto stránky jsou vysoce časově náročné, neboť je potřeba do nich vložit více jak 194 videí s popiskem a obrázkem. Takže to dá opravdu hodně zabrat a je to řekněme otravná práce. Takže nové spuštění bych plánoval řekneme na 1. listopad, ale je to opět jen orientační čas. Dřív to určitě nebude. Doufám, že po dokončení stránek bude nějakým způsobem stránka využita a pokud ne, nevadí. Je to příjemný a přehlední archiv videí z YouTube channelu IPServer, na který budu vždy rád vzpomínat – ať už budou stránky využívány nebo ne.

A to je asi prozatím vše. Mám v plánu napsat jeden článek, který by byl o tom jak se vyvíjelo logo Ingnition.cz. Myslím si, že by to nemuselo být vůbec špatné. A samozřejmě někdy do 14 dní bych chtěl udělat další díl série “Jak to celé začalo”, pokud čas dovolí. To už je jinak opravdu vše, mějte se zatím hezky.

2 komentáře

  1. DaV3.Cz on Říjen 5, 2012 11:12 am

    To že není o čem psát, to znám moc dobře… 🙂 S tím IPServer.cz – Potřebuješ tam pouze nahrát ty videa a obrázky? Lebo s tím bych ti mohl pomoci jestli by jsi chtěl… Záleží spíše na tom, jestli je to jenom lajcké nahrání videa, nebo složitější vrtání se v HTML.

  2. Ingnition on Říjen 5, 2012 3:58 pm

    To je dobrý, tohle musím udělat “bohužel” sám. Ale děkuji za tvojí nabídku, cením si jí 😉

Napsat komentář