velky_fanda_doom

Mám velkého fanouška!

Dodnes bych nevěřil tomu, že bych mohl mít někdy až takového fanouška, jako je právě Dominik “DooM” Hošic. Už jsem se setkal s okopírovaným designem, sloganem ale ještě nikdy jsem neměl okopírovanou historii a zkušenosti. Nechci tu nikoho urážet či pomlouvat, zvlášť né Dominika, ale píšu to hlavně abych od něj dostal reakci proč tak učinil a aby se ostatní pousmáli nad logikou některých lidí.

Na svých stránkách píše, že je mu 17 let. Myslel jsem si, že člověk kterému už táhne na 18 let nemá zapotřebí kopírovat a takovým způsobem oklamávat ostatní. Vždyť se defakto jenom ztrapňuje… Nebudu vás tedy napínat a půjdeme hned k věci, o co jde.

Když se kouknete na porfolio tohoto mladíka do sekce “O mně”, jejichž adresa je http://www.doom.g6.cz/?page_id=17, přečtěte si jeho obsáhlý článek. Konkrétně odstavce s “Moje historie” a “Souhrn zkušeností”. Nepřišlo vám po přečtení něco povědomé? Zkuste si teď přečíst ty samé odstavce zde na mém blogu taktéž v sekci “něco o mně”. Už jste na to přišli? Ano, text a rozdělení je zkopírované… Opravdu nechápu tu logiku toho něco zkopírovat a tvrdit historii, která neexistuje a zkušenosti, které nemá. Samozřejmě si to okořenil ještě svým vlastním textem, který mi ale přijde až tak vtipný, že mi to přijde jako jeden velký vtip. Jenže když se tím tento uživatel chlubí i na službě devbook.cz (nechápu, kdo tuhle kravinu vytvořil)http://www.devbook.c…folio/1517/info, tak to asi opravdu myslí vážně.

Zde přikládám screen, pokud by to uživatel smazal:

Velký fanda DooM

Takže suma sumárum, nerozumím tomu jak někdo může zkopírovat něčí historii a zkušenosti a chlubit se s tím na internetu… Přijde mi to dětinské, směšné a ve své podstatě ubohé… Zvlášť bodu přejmenování portálu z IPServer na IPGamez, což byl můj 4 letý veleúspěšný herní portál…

Ještě teď se tomu směji jak zkopírování, tak celkovému textu který je opravdu v mnoha ohledech fakt vtipný – až se mi to zdá, že to snad nemyslí vážně :d

Doufám že jste se pobavili i vy a mému velkému fanouškovy vzkazuji, že je to skutečně VELKÝ BOREC! :d

4 Responses

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena *