LétajícíMoucha.cz

aneb blog jednoho grafika…

Jak se přímé volby prezidenta blíží, sleduji na internetu spousta názorů, jak tenhle či tamten je špatný a jen ten jeho je ta správná volba. Trošku mě to zaráží, protože přece od toho jsou volby nebo ne? Každý člověk sám za sebe podle svého selského rozumu si může dát hlas svému kandidátovi. Tak proč proboha ty nadávky na Facebook stránkách daných kandidátů? K čemu je to dobrý nebo čím si pomůžete? Vždyť mě to připomíná jako flame v podobě ty posloucháš disco, jsi dement. Má to nějakou úroveň? Nechte každého, ať si zvolí kdo koho chce a nenuťte mu svůj názor. To že vy si myslíte že je správný neznamená, že je stejně správný i pro jiného.

Každý člověk má svůj názor, tak mu ten svůj nevnucujte.

Například jsem se nedávno přidal na Facebooku do údálosti “Budu volit Miloše Zemana za prezidenta ČR”. Během jedné hodiny mi napsalo několik lidí s tím, jak můžu volit takového “komunistu”, ať radši volím toho jejich kandidáta. Je to krásná ukázka toho, o čem tu píšu tento článek. Jen pro ostatní, na volby stejně nemám čas a to že se přidám do nějaké události či skupiny neznamená, že tak učiním.

To je vše, co jsem chtěl sdělit. Zkuste se někdy zamyslet nad tím, co píšete a jak u toho jednáte.

Na závěr přikládám i jedno video, které jsem před více jak půl rokem vytvořil.

Jeden komentář

 1. DaV3.Cz on Leden 10, 2013 11:04 pm

  Já se o politiku v naší zemi nezajímám… Není totiž důvod… Leda bych mohl nadávat a stejně s tím nic neudělám… :/

  Letos jdu poprvé v životě volit. Bohužel se už za nedlouho dostanu mezi vás “dospělé”, tudíž už budu moci hlasovat ve volbách. Je mi celkem jedno kdo si co říká a komu se líbí můj názor, že u mě jasně vyhrává Vladimír Franz.

  Stručně?
  Dle mě je Česká Republika takový jeden velký a nádherný cirkus. A jako správný cirkus, by měl mít dobrého principála… Vladimír Franz se na tuto pozici perfektně hodí.

  Nechci tím však říct, že je stejný jako ostatní. Mám v něj i takovou menší důvěru. Stačilo že jsem viděl čistě náhodou na internetu články a průzkumy na financování volebních kampaní. Mezi tím co takový Miloš Zeman dostává dary na kampaň v řádech miliónů a využije z toho pouze čtvrtinu (zbytek mu jde do kapsy dle mého názoru), Vladimír Franz má rozpočet na kampaň něco kolem 350 000,- (nepamatuji si to číslo přesně) a všechny tyto peníze vráží tam, kam opravdu mají jít a to k tomu přihazuje ještě dalších 40 000,- ze svého platu.

  Osobně mě dokonce i nějakým způsobem zaujal. Celkem mi je jedno názor ostatních, neboť jak jsi sám řekl “Každý člověk má svůj názor”… Každopádně i přemýšlím že hlasovat nepůjdu a budu sedět doma. Ale zase se mi to zdá nesprávné…

  Omlouvám se za tak rozsáhlý komentář, trochu jsem se rozepsal… :p

Napsat komentář